İşyeri Psikoloğu

Online Psikolojik Danışmanlık

Sento İşyeri Psikoloğu Hizmeti Nedir?

İşyeri Psikoloğu, sağlıklı ve verimli bir iş gücü ortamı oluşturmak için çalışanların, günlük duygusal direncini artırmayı amaçlayan, çalışanlar için bireysel destek programıdır. Her büyüklükteki kuruluş için uygulanabilir.  

Sento işyeri psikoloğu hizmeti kuruluşlara fayda sağlamak için çalışanlara sabit bir psikoloğun günlük olarak bireysel psikolojik danışmanlık seanslarını gerçekleştirmesidir. Sento tarafından şirkete özel olarak belirlenen, “psikolog” unvanına sahip danışman, tüm çalışanlarınıza bire bir online seanslar ile yardımcı olmaktadır.  Sento, kuruluşunuz için özel bir randevu paketi geliştirecek ve sunacaktır.  

Çalışanlar İçin Ücretsiz Online Psikolojik Danışmanlık

İşyeri Psikoloğu, bir kurumun çalışanları için sağlayabileceği en değerli hizmetlerden biridir. Bu hizmet çalışanın işvereni tarafından sağlanır. İşyeri Psikoloğu ile seanslar çalışanlara ücretsizdir. Çalışanlarınız kendi randevularını organize ederek İşyeri Psikoloğu hizmetinden faydalanabilirler. Sento’nun randevu hattını arayarak randevu için gerekli bağlantı linki taraflarına gönderilmektedir.  

Sento İşyeri Psikoloğu Hizmeti Neden Online?

Çalışanlarınız mesai gün ve saatleri içerisinde, ev veya ofis ortamındaki çalışma alanından uzaklaşmadan, görüşme ortamlarını kendilerine uyumlu hale getirebilsin, 

Sento ekibinde yer alan, stres, anksiyete, depresyon, tükenmişlik, yas, ebeveyn danışmanlığı, ilişki ya da iş sorunlarına gibi pek çok konuda çok deneyimli ve profesyonel danışman psikologlar Türkiye’nin ve dünyanın her noktasına hizmet verebilsin, 

Çalışanlarınız üçüncü kişilerin bilgisi olmadan, gizlilik çerçevesinde ve güven içerisinde olduklarını bilerek, rahat bir danışmanlık hizmeti alabilsin, 

Kurumunuz bünyesinde farklı illerde veya ülkelerde olan çalışanlarınız eşit bir hizmet alabilsin diye tüm danışmanlıklarımızı “online” olarak gerçekleştirmekteyiz.  

İşyeri Psikoloğu Hizmetin Ana Özellikleri

Sabit İşyeri Psikoloğu

Kurum içi tüm çalışanların ücretsiz danışmanlık alabileceği işyerine özel atanmış sabit psikolog 

Online Psikolojik Danışmanlık

Görüşme ortamının kısıtlanmadığı, çalışanların güvende hissettikleri alandan destek alabilecekleri online görüntülü psikolojik danışmanlık 

Randevu Sistemi

Çalışanlarınızın İşyeri Psikoloğundan randevu alabilecekleri 0850’li hat erişimi ve sadece çalışanların e-posta adreslerine gönderilen bağlantı linki  

Her Dilde Hizmet

Kurumunuz için belirlediğimiz İşyeri Psikoloğu hizmetinin çalışanlarınızın danışmanlık alabileceği dilde verilmesi (İngilizce, Almanca, Arapça, Rusça gibi)  

Sık Sorulan Sorular

Danışmanlık alınacak gün sayısı ve tarihler yapılacak İnsan Kaynakları toplantısında ihtiyaca uygun olarak belirlenecektir.

Kurumsal psikolojik danışmanlık hizmetinin kurum içi duyurusu İnsan Kaynakları tarafından yapılacaktır. Gerekli dijital eğitim ve materyaller Sento tarafından verilecektir.

Bilgilendirme mailinde yazan iletişim bilgilerini kullanarak danışmanlık almak isteyen çalışanlar seans randevularını oluşturabilecekler. 

Tüm seanslar online görüntülü gerçekleştirilir. Seans linki çalışanların mail hesaplarına gönderilir. Seans süresi 45 dakikadır.