Çalışanlarınızın mutluluğu ve çalışan bağlılığı için 7/24 ve online Kurumsal Psikolojik Danışmanlık hizmeti veriyoruz

Çalışanlarınızın ve ailelerinin ücretsiz kullanabileceği online psikolojik danışmanlık ve psikolojik destek hattı sağlıyoruz

Türkiye'nin ve dünyanın her yerindeki çalışanlarınıza anında ve uzaktan psikolojik danışmanlık hizmeti sunuyoruz

Psikolog ekibimizden şirketinize özel atama ile çalışanlarınıza ücretsiz online psikolojik danışmanlık seansları veriyoruz

Çalışan Destek Programı ve Online İşyeri Psikoloğu

Sento Çalışan Destek Programı

Firmanız bünyesinde işyeri psikoloğu bulundurabilir, çalışanlarınıza psikologlar ile ücretsiz online psikolojik danışmanlık seansları hediye edebilirsiniz

Çalışanlarınıza ve ailelerine, telefon ile 7/24 psikologlara erişebilecekleri psikolojik danışmanlık hattı hediye edebilir, ücretsiz online psikolojik danışmanlık seansları ve psikoloji söyleşilerinden faydalanabilirsiniz

işyeri psikoloğu hizmeti

Psikoloji içerikli kurumsal etkinlik için  online söyleşi planlayabilir, ihtiyacınız olan konu başlığını seçerek, uzman psikologları şirketinize online olarak konuk edebilir, çalışanlarınızın katılım sağlayabileceği, uzmanlara sorular sorabileceği söyleşiler organize edebilirsiniz

Müşteri Deneyimleri
"Sento ile çalışan destek programı kapsamında çalışmaktayız. Hem bireysel aramalarda hem de kurumsal psikoloji söyleşilerimizde çalışanlarımıza destek olmaktalar. Bu süreç boyunca çok kıymetli işlere imza attık. İnsan odaklı yaklaşımları Sento’yu farklı kılıyor. Destekleri için teşekkür ederiz."
Aycan Gürkan
Imperial Tobacco İK Uzmanı
"Zorlu geçen pandemi döneminin üstesinden gelebilmeleri için bayilerimize destek vererek yardımcı oldular. Teşekkür ederiz."
İsmail Kızılbay
Quick Sigorta Yönetim Kurulu Üyesi
"Sento ile çalışmaktaki amacımız, çalışanlarımızın ve üyelerimizin Covid-19 salgını ile psikolojik başa çıkmalarına destek vermekti. Harika işler çıkarttılar."
İlknur Menlik
TGDF Genel Sekreteri

Yeni Nesil Kurumsal Psikolojik Danışmanlık

Sento olarak, bağımsız, mesleki ve tarafsız bilgi, tavsiye ve destek kaynağı olarak kurumsal psikolojik danışmanlık hizmeti vermekteyiz. Amacımız; çalışanlarınızın günlük duygusal sorunlarının, işlerinde dikkat dağıtıcı unsurlar haline gelmeden ve  iş performanslarını olumsuz etkilemeden, uzman psikolog kadromuz ile kendilerine ve ailelerine ücretsiz telefon ve online görüntülü danışmanlık ile yardımcı olmaktır. 

7 gün 24 saat ulaşılabilir her kuruma özel psikolojik danışmanlık hattı, sabit bir danışman ile online görüşebilecekleri işyeri psikoloğu, kurum içi yaşanan travma sonrası destek programları, şirket etkinliği olarak organize edilen psikoloji söyleşileri ile Sento, yeni nesil kurumsal psikolojik danışmanlık hizmetlerini yerel ve uluslararası firmaların bu özel yan hakkı çalışanlarına sunmalarını sağlamaktadır.  

Hizmet Anlayışımız

  Sento olarak, gizlilik odaklı danışmanlık için, tamamen kendine özgü bir teknolojik alt yapıya sahibiz. Türkiye’de ilk kez 7 gün 24 saat psikolojik danışmanlık hattını arayanların, “psikolog” unvanına sahip danışmanlara, tuşlama yöntemiyle anında aktarıldıkları sistem Sento ile uygulanmaktadır. Bizi biz yapan, tüm teknolojik alt yapının Kişisel Verilerin Korunması Kanunu’na ve meslek etiğine uygun olarak tasarlanması ve bu hizmet bilinci ile hareket edilmesidir. 

Kurucu ve program tasarlayıcısı dahil, tamamen “psikolog” unvanına sahip güçlü bir kadromuz bulunmaktadır. Sento olarak, telefon ve online görüntülü Çalışan Destek Programı, İşyeri Psikoloğu ve diğer danışmanlıklar kapsamındaki her bir hizmet için ayrı ayrı gizlilik tedbirleri alınmıştır. Bu gizlilik kapsamına en uygun şekilde teknolojik alt yapı sağlanmaktadır. Gizlilik, Çalışan Destek Programı ve İşyeri Psikoloğu programının başarısı için gerekli olup, programın en ayırt edici özelliğidir.

Sento Çalışan Destek Programı ve İşyeri Psikoloğu Hizmetlerinin Faydaları

  • Çalışanlara ve ailelerine ücretsiz psikolojik danışmanlık imkânı sunulması 
  • Çalışanların günlük yaşama ve iş hayatına dair motivasyonlarında artış 
  • Bağımsız ve profesyonel yaklaşım ile krize müdahalenin anında sağlanması 
  • Aynı kurumda farklı lokasyonlarda çalışanlara eşit imkanlarda hizmet verilmesi
  • Şirket çalışanlarının Psikolojik Dayanıklılığının desteklenmesi 
  • İşyerinde verimliliğin sürdürülebilir şekilde artması  
  • İşyerinde devamsızlık ve hastalık izinlerinin azalması 
  • Müşteri memnuniyeti oranlarında artış 
  • Kuruluşların çalışanlar ve aileleri üzerinde olumlu etkilerinin olması 
  • Bağlılığı yüksek, sağlıklı, mutlu ve güvenli bir işyeri ortamının oluşturulması 
Biz

15 yıllık psikolojik danışmanlık tecrübesi ile teknolojiyi harmanlayarak, telefonla ve online hizmette gizliliği esas alıyoruz.

Psikolojik Danışmanlığı

Çalışanlarınıza ve ailelerine, psikologlara istedikleri zaman ve randevusuz erişim hattını sizin adınıza hediye ediyoruz.

Çok İyi Biliyoruz

Ve tamamen şirketinizin yapısına en uygun hizmeti en uygun bütçe ile sunuyoruz.

Mutlu Müşteri
Mutlu Çalışan
Mutlu Şehir
Tanışalım
Hizmetlerimizi Anlatalım
Takvimine en uygun tarihte 30 dakikalığına buluşalım!