Kurumsal Psikoloji Söyleşiler

Online Kurumsal Etkinlik

7/24 Çalışan Anne Olmak

Sento Kurumsal Psikoloji Söyleşileri Nedir?

Her büyüklükteki kuruluş için 40 dakika ile 1 saat arasında değişen, özelleştirilebilir, kurumsal psikolojik danışmanlık hizmetlerinden biri olan online “söyleşi” hizmeti sunuyoruz.  

Sadece çalışanlarınızın katılımına açık, kurumlara özel olarak organize edilen kurumsal psikoloji söyleşilerimiz, çalışan mutluluğu geliştirmek ve çalışanların yaygın duygusal sorunlarını eğitim yoluyla ele almak için tasarlanmıştır.  

Çalışanların bir birey olarak günlük yaşamdaki duygusal refahını iyileştirmek için gerekli iletişim ve başa çıkma stratejilerini öğretmek adına çeşitli içerikler oluşturulmuştur.  

Kurumsal Psikoloji Söyleşilerimiz, kurumsal ihtiyaçlarınıza göre uyarlanır. Online olarak gerçekleştirilir. Kurum içi tüm çalışanlara aynı anda veya daha etkileşimli bir söyleşi çalışması için küçük gruplar halinde uygulanabilmektedir.  

Sento olarak birçok yerel ve uluslararası firmaya, kurumsal psikolojik danışmanlık hizmeti, çalışanlar ve işyeri ile ilgili önemli konularda söyleşi programları sunmaktan memnuniyet duyuyoruz. Son derece başarılı araştırmacılar ve uygulayıcılar tarafından yönetilen Sento Kurumsal Psikoloji Söyleşileri, bireysel ve kurumsal psikoloji konularında, bilimsel olarak hazırlanmış içerikler, kanıta dayalı öneriler ve sektörünüze özel örnekler sunmaktadır.  

Kurumsal Psikoloji Söyleşileri Kuruluşlar İçin Neden Önemli?

Kuruluşların çalışanlarının zihinsel ve duygusal sağlığına öncelik vermesi, şirket içi kurumsal psikolojik danışmanlık hizmetlerini uygulaması giderek daha önemli ve dikkat çekici hale geliyor. Sento Kurumsal Psikoloji Söyleşileri ekibi bir araya getirerek, tüm çalışanların aynı eğitime aynı anda katılabilmesini sağlar. Bu söyleşi organizasyonu sadece çalışan mutluluğu sağlamakla kalmaz, aynı zamanda işyerine bağlı, iç iletişimi gelişmiş bir yapı oluşmasına katkıda bulunur. Kurumsal Psikolojik Danışmanlık kapsamındaki bu söyleşiler, çalışanlarınızı hem bireysel hem de ekip olarak güçlendirmenize yardımcı olur. 

Sento Kurumsal Psikoloji Söyleşileri Ana Özellikleri: 

  • Söyleşiler “psikolog” konuklar ile gerçekleşir. 
  • İçerikler psikoloji temelli konulardan oluşur. 
  • Tüm söyleşiler yaklaşık 1 saat sürer. 
  • İnteraktif bir öğrenme deneyimi, psikolog eğitmenlerimiz tarafından kolaylaştırılır. 
  • Organize edilen kurumun çalışanları ücretsiz olarak katılır. 

Kurumsal Psikoloji Söyleşileri ile kazanılan bilgi ve teknikler katılımcılara şu konularda yardımcı olacaktır:

çalışan psikolojisi

Kurumsal Psikoloji Söyleşileri

Hizmet İçeriği

Şirket Etkinliği

Şirketiniz için özel olarak organize edilen ve sadece çalışanlarınızın davetli olduğu söyleşiler 

Online Platformda Toplanma

Tüm çalışanların aynı anda katılabilmesi için kullanılan online platformda konuk psikolog ile buluşma

Soru – Cevap

Alanında uzman konuklara, soru sorma, sohbet etme imkanı 

Kurumsal Psikoloji Söyleşileri

Koronavirüs salgınının çalışanlarınız üzerinde yaratmış olduğu olumsuz etkilerin giderilmesine, psikolojik olarak bu dönemin en az hasar ile atlatılmasına yardımcı olur. 

Kişilerin narsist, bağımlı ve kaygılı kişiler ile çalışmalarına, sağlıklı ilişkiler kurmalarına, taktik üretmelerine yardımcı olur.

Bireyselerin mutluluk tanımı ve yaşam doyumu farkındalığı geliştirmelerine, toksik pozitiviteden uzaklaşmalarına yardımcı olur.

Çalışanların iş-yaşam dengelerini anlamalarına, denge kurarken yaşadıkları zorluklarla başa çıkabilmelerine, iş yaşamında verimi arttırmalarına yardımcı olur.

Çocuk davranışlarının kökenlerinin anlaşılmasına, sağlıklı ebeveyn tutumu geliştirilmesine, mutlu çocukların büyümesine yardımcı olur.

Çalışanların stres bağışıklığı geliştirmelerine, gereksiz olumsuz duygu yüklerinden kurtulmalarına ve işyerinde mutluluklarını geliştirmelerine yardımcı olur.

Hayatta travmaya yol açan iş kazası, doğal afet, kayıp ve yas durumlarına karşı çalışanlarınızın kendilerini toparlamalarına ve duygusal dengeyi bulmalarına yardımcı olur.

Toplumsal cinsiyet eşitliğine duyarlı bir işyeri ikliminin oluşmasına, toplumsal cinsiyet eşitliği ve cinsiyetçi tutumlara ilişkin sosyal duyarlılık ve farkındalığın gelişimine yardımcı olur.

Duygusal şiddet tanımı ile ilgili farkındalık gelişimine, şiddet döngüsünün kırılmasına, duygusal şiddeti önleme ile ilgili taktik geliştirilmesine yardımcı olur.

Ebeveynlerin çift mesai kavramının anlaşılmasına, aile kavramını güçlendirmelerine, iş-çocuk dengesini kurmalarına yardımcı olur.

İşyerinde mindfulness destekleyen argümanların geliştirilmesine, mindfullness ve wellbeing kavramlarının günlük hayatın içinde pratik kazanmasına yardımcı olur. 

Liderlerin psikolojik dayanıklılık geliştirmelerine, e-liderlik yapabilmelerine, şefkatli liderlik modeli geliştirmelerine yardımcı olur.

Not: Şefkatli Liderlik Modeli bir workshop etkinliğidir. Katılımcı sınırlaması bulunmaktadır.  

Kurumsal Psikoloji Söyleşileri
Hızlı Teklif Talebi

Kurumunuz ile ilgili kısa bilgiler girerek ödeme yöntemlerimizi inceleyin...