S.S.S

SIK SORULAN SORULAR

Sento ile iletişime geçtiğinizde Müşteri Destek Temsilcimiz sizinle ilk temas kuran kişi olacak. Kurumunuzun ihtiyaç analizi yapılarak kurum yapısına özel program tasarlanacak. Kurumunuza tahsis edilen telefon numarasını sizinle paylaştıktan sonra çalışanlarınız bizden nasıl destek alacaklarına dair bir dijital eğitime katılacak ve mail üzerinden detaylara sahip olacaklar. Verdiğimiz telefon numarası ve şifre ile çalışanlarınız ihtiyaç duydukları her an psikolojik danışmanlık almaya başlayabilecekler.

Kurumunuza tahsis edilen telefon numarası üzerinden, randevu almanıza gerek kalmadan Çalışan Destek Programı kapsamında arayarak psikologlarımıza ulaşabilirsiniz.

Sento Çalışan Destek Programı mesleki olarak tarafsız bilgi, tavsiye ve destek kaynağıdır. 7/24 verilen bir hizmettir. Bu nedenle çalışanlarınız ihtiyaç duydukları zaman psikologlarımıza her yerden ve her zaman erişebilirler. Bizler, herkesin farklı zamanlarda ve farklı konularda psikolojik danışmanlığa ihtiyaç duyabileceğini biliyoruz.

Evlilik-aile, çocuk-ergen, iş-yaşam ve bireysel tüm konular ile ilgili psikolojik danışmanlık alabilirsiniz.

Bu tamamen gizli bir hizmettir. Bu yüzden hiç kimse psikolojik danışmanlık aldığınızı bilemez. Kurumunuza veya üçüncü şahıslara sizinle ya da aldığınız danışmanlık konusu ile ilgili bilgi verilmez.  

Çalışan Destek Programı, kısa vadeli ve çözüm odaklı bir psikolojik danışmanlık hizmetidir. Alanında uzman psikologlarımız, deneyimleriyle ihtiyacınızı hızla belirlemeye yardımcı olabilecek ve kolaylıkla gerekli yönlendirmeyi gerçekleştirebilecek yetkinliktedirler.

Psikologlarımız takip edilmesi gereken durumlarda, sizi online görüntülü hizmet veren psikoloğumuza yönlendirebilir ve bu hizmete nasıl erişeceğiniz konusunda size yardımcı olabilir. Online görüntülü danışmanlıkta aynı psikolog sizi takip ediyor olacak. Gerekli durumlarda psikolog tarafından bir hekime yönlendirilebilirsiniz.