Hakkımızda

Hikayemiz

"Sento" Ne demek?

Adını evrensel insan dilinde “duygu” kelimesinden alan “Sento” olarak, 2020 Mart ayından bu yana yerel ve ulusal firmalara kurumsal psikolojik danışmanlık hizmeti sağlamaktayız.  

Tamamı “Psikolog” unvanına sahip ekibimiz ile Çalışan Destek Programı, İşyeri Psikoloğu, Kurumsal Psikoloji Söyleşileri hizmetleri sunarak, firmalarda yükselen çalışan mutluluğunu hedeflemekteyiz.  

Yeni Nesil Teknoloji

Tüm alt yapımızı anında ve online psikolojik danışmanlık verme, özelleştirilmiş ve yenilikçi çözümler geliştirme, üst düzey veri gizliliği için gereken teknolojik beceriler üzerine inşa ettik. 

Müşteri firmalarımızın çalışanlarına sunulan ücretsiz psikolojik destek ile, organizasyon genelinde mutlu çalışan kültürü oluşturmalarına yardımcı oluyoruz. 

7/24 ücretsiz psikolojik destek hattı olan Çalışan Destek Programı

Nerede olursa olsun ücretsiz görüşme sağlayabileceği online İşyeri Psikoloğu

Dünyanın her yerinden kendisi ve ailesi için ücretsiz psikolojik destek hattı Uluslararası Çalışan Destek Programı

Hangi pozisyonda çalışırsa çalışsın birey olarak ihtiyaç duyarak katılabileceği online Kurumsal Psikoloji Söyleşileri 

Yola Çıkış Sebebimiz

"Nerede, Hangi Vardiyada, Kiminle ve ne İşte çalışırsa çalışsın, Konuşmaya ihtiyacı olduğu an yanında olmak."

Müşterilerimizi, hızla değişen dünyada, çalışanlarının mutluluğunu sağlayacakları, hem bireysel hem de iş ile ilgili duygusal ihtiyaçlarını karşılamaları için ücret ödemeyecekleri kendi özel psikolojik desteklerini alabilecekleri iş birliğine düşük maliyetler ile teşvik ediyoruz. 

Referanslarımız